شورای اساتید دارالعلوم زاهدان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛نتیجۀ تحقیقاتِ موضوع «اهدای پوست آهو» به مولانا عبدالحمید

دسته: اخبار , خبر و گزارش , ویژه
بدون دیدگاه
سه شنبه - 27 فوریه 2018
نتیجۀ تحقیقاتِ موضوع «اهدای پوست آهو» به مولانا عبدالحمید

شورای اساتید دارالعلوم زاهدان نتیجۀ تحقیقات خود را پیرامون ماجرای «اهدای پوست آهو» به شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید اعلام کرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی «سنی‌آنلاین»، شورای اساتید دارالعلوم زاهدان پس از تحقیق و بررسی پیرامون ماجرای اهدای پوست به شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید، نتایج تحقیقاتش را در اطلاعیه‌ای اعلام کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

بسم‌الله‌الرحمن الرحیم

در مورخه 4 اسفند 1396 طی نشستی که با حضور برخی از مدرسین و اعضای شورای اساتید حوزه علمیه دارالعلوم زاهدان (به نمایندگی از شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید) و نیز افرادی که اخیراً در رابطه با موضوع پوست اهدایی به شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید، مدیریت محترم دارالعلوم زاهدان، مورد اتهام قرار گرفته بودند، تشکیل و موضوع مورد بررسی قرار گرفت.
پس از بحث و گفت‌وگوی مفصل و توضیحات عزیزان حاضر در جلسه، اعضای جلسه و نمایندگان حضرت شیخ‌الاسلام به این نتیجه رسیدند که افراد مذکور از این اتهام به‌دور و هیچ‌گونه شکی در مورد این عزیزان وجود ندارد.
لذا عزیزانی که مرتباً پیگیر این قضیه و موضوع هستند نیز در جریان باشند که هیچ نوع ادعا و مشکوکیتی بر افراد حقیقی و حقوقی وجود ندارد و موضوع مذکور در فضاهای مجازی تمام‌شده اعلام می‌گردد.

شورای اساتید دارالعلوم زاهدان


نوشته شده توسط:سنت آنلاین - 1038 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹
برچسب ها: