دستور استاندار براي پيگيري و رفع مشكلات شهر گُشت

دسته: اخبار , اخبار ايران و جهان , ویژه
بدون دیدگاه
چهار شنبه - 21 فوریه 2018

استاندار سيستان و بلوچستان در ديدار با تعدادي از معتمدين شهر گُشت، پيگيري و رفع مشكلات اين شهر را مورد تاكيد قرار داد.
به گزارش سنت‌آنلاين؛ ظهر (1 اسفندماه) تعدادي از معتمدين شهر گُشت شهرستان سراوان با سيد دانيال محبي استاندار، ديدار و مشكلات اين شهر را تشريح كردند.
تبديل دهستان گُشت به بخش؛ تأسيس دهياري در روستاهاي واجد شرايط؛ احداث سالن ورزشي؛ توجه به ظرفيت‌هاي معدني براي ايجاد اشتغال؛ نصب خودپرداز و استقرار شعب بانكي؛ تقويت شبكه تلفن همراه و اينترنت؛ تأسيس كتابخانه عمومي و تأسيس مدرسه شبانه‌روزي متوسطه از مهمترين مشكلات و درخواست‌هاي مطرح شده در اين ديدار بود.
استاندار در پايان اين نشست، بررسي و رفع مشكلات مردم اين شهر را مورد تاكيد قرار داد.
سيد دانيال محبي با بيان اينكه، توسعه متوازن استان از برنامه‌هاي اولويت‌دار استانداري است، افزود: با شناختي كه از قبل نسبت به استان دارم و گزارش‌هايي كه طي اين چندماه از طريق منابع مختلف از استان جمع آوري كرده‌ام، شناخت كاملي نسبت به مسائل و مشكلات همه‌ي مناطق استان دارم كه براي رفع آنان همه‌ي تلاش خود را به كار خواهم گرفت.
وي ادامه داد: سيستان و بلوچستان عليرغم توجه نظام و اجراي طرح‌هاي متعدد عمراني و توسعه‌اي، نياز به تلاش و اهتمام بيشتري دارد كه مسئولين و مردم بايد با همكاري يك‌ديگر در اين مسير تلاش كنند.
استاندار تصريح كرد: نقش معتمدين و مردم در تشويق و ترغيب سرمايه داران براي سرمايه‌گذاري در استان، بسيار مهم است و نقش بخش خصوصي در ايجاد اشتغال و توسعه استان تأثير زيادي دارد.

منبع: همشهری سیستان و بلوچستان


نوشته شده توسط:سنت آنلاین - 1038 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰
برچسب ها: