تحریف سخنان مولانا عبدالحمید بازی با احساسات ملت است

دسته: دل‌نوشته‌ها , ویژه
بدون دیدگاه
دوشنبه - 27 نوامبر 2017

نويسنده: مولانا رحمت‌الله شه‌بخش/ مدیر مدرسه علوم دینی مولانا عبدالعزیز رحمه‌الله- زاهدان

تحریف سخنان دلسوزانه حضرت شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید که در مورد زلزله اخیر در کرمانشاه بود، توسط عده‌ای معلوم‌الحال را مشاهده کردم و سکوت در این مورد را نادرست پنداشتم.

همه به‌خوبی می‌دانیم مولانا عبدالحمید شخصیتی محبوب و مورد اعتماد در جامعه ایران بالأخص اهل‌سنت ایران است. ایشان قلبی پر از درد برای جامعه اسلامی دارد. شخصیتی‌ست که در فکر آبادانی دین و دنیای مردم است. سخنرانی‌های زیبا و دلنشین ایشان در قلوب می‌نشیند و در یک آن انسان را به عالم ملکوت می‌رساند. وقتی پای صحبت‌های ایشان می‌نشینیم، هدف از آفرینش و خلقت خود را درمی‌یابیم. او محبوب قلب‌های انسان‌های آزاده و خداجو است. هیچ‌گاه برای به‌دست آوردن محبوبیت بین مردم هزینه مادی نکرده ‌است؛ محبوبیت را از راه اخلاص و فداکاری خود که برای امت انجام داده، به‌دست آورده‌اند.

چون خدا خواهد که پردهٔ کس درد/٭/ میلش اندر طعنهٔ پاکان برد

اما بدخواهان و هتاکان که «تحریف» را حرفه‌ی خود کرده‌اند، باید بدانند در عصر ارتباطات و تکنولوژی نمی‌توان با قطع‌وبریدن صحبت‌های ایشان مردم را فریب داد. مردم دیگر آگاه شده‌اند و گول این کارهای بچه‌گانه را نمی‌خورند. وحدتی که حاصل سال‌ها تلاش و کوشش بزرگان ماست، با چنین ترفندهای ناشیانه‌ای از بین نخواهد رفت.
قطعاً عمل تحریف‌گران بازی با احساسات یک ملت بزرگ و فرهیخته است. این افراد نادان باید متوجه باشند که اگر توبه نکردند، وعده‌ی الهی در مورد آنان سرجایش است؛ «مَنْ عَادَى لِي وَلِيًّا فَقَدْ آذَنْتُهُ بِالْحَرْب»؛ هر کس با دوستان خدا دشمنی کند باید خود را آماده جنگ با خدا کند.

إن‌شاءالله چنین حرکت‌های زشتی باعث رسوایی عاملان آن خواهد شد و هرگز نمی‌توانند پشت پرده نفاق مخفی بمانند.

منبع: سني‌آنلاين


نوشته شده توسط:سنت آنلاین - 1038 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰
برچسب ها: