مولانا عبدالکریم حسین‌پور:با اختلاف موفقیت به دست نمی‌آید

دسته: خبر و گزارش , ویژه
بدون دیدگاه
سه شنبه - 27 فوریه 2018

مولانا عبدالکریم حسین‌پور امام جمعه و مدیریت محترم مدرسه علوم دینی عین العلوم گشت بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه ٨ اسفند ١٣٩٦) در دیدار با پرسنل شهرداری شهر گشت گفت: خداوند متعال من و شما را مسلمان و انسان آفرید، مقتضای انسانیت و مسلمان بودن این است که با همدیگر محبت، الفت و تعامل داشته باشیم، در این صورت می‌توانیم وظیفه‌ٔمان را به وجه احسن انجام دهیم. در جایی که اختلاف و عدم تعامل باشد، موفقیت عاید نمی‌گردد؛ خواه در امور دینی باشد یا دنیوی.

مولانا عبدالکریم افزود: عملکرد شما در معرض دید عموم مردم قرار دارد و نتیجهٔ آن نیز بر همگان نمایان می‌شود؛ لذا شهردار محترم به عنوان مافوق باید رعایت حال زیردستان و کارمندان را بکند و آنان نیز احترام وی را داشته باشند؛ این‌طور نباشد که شهردار بر پرسنل بی‌رحمی کند و در عوض کارمندان هم احترام او را به‌جا نیاورند.

دبیرکل شورای هماهنگی مدارس اهل سنت سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه اصل خدمت است و کسی نباید برای خود به جایگاهی قائل باشد خاطرنشان کرد: حضرت شیخ الحدیث (مولانا سید محمد یوسف رحمت الله علیه) که جهان اسلام ایشان را به عنوان یک شخصیت برجسته می‌دانست و همه او را به عنوان رئیس خود می‌شناختند، هیچگاه برای خودش جایگاهی قائل نبود و خود را مثل یکی از کارمندان مدرسه می‌دانست و در امور با دیگران مشورت می‌کرد و بدون دلیل مشورهٔ دیگران را رد نمی‌کرد.

امام جمعهٔ شهر گشت با بیان اینکه این شهر متعلق به همهٔ ما و شماست، گفت: هر کاری که شما برای شهر انجام می‌دهید، در واقع آن را برای خودتان انجام می‌دهید. لذا در اموری که وابسته به مصلحت شهر است، نباید از طرف هیچ یک از شما کوتاهی انجام گیرد.

مهندس شیرخانی، شهردار گُشت هم ضمن تشکر از حضور مولانا عبدالکریم حسین‌پور، تصریح کرد: تعامل در هر کجا سازنده و سبب پیشرفت است، خصوصاً در جائی که روابط نزدیک‌تر باشد و ما نیاز داریم که علما و فرهنگیان شهر در جلسات ما مشارکت داشته باشند.


نوشته شده توسط:سنت آنلاین - 1038 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹
برچسب ها: