مولانا عبدالحکيم سيدزاده در مراسم نماز جمعه گشت:انتقال پايتخت اسرائيل به قدس بسيار خطرناک است

دسته: خبر و گزارش , خطبه‌ها , ویژه
بدون دیدگاه
یکشنبه - 10 دسامبر 2017

مولانا عبدالحکيم سيدزاده امام جمعه موقت شهر گشت در بخش دوم خطبه‌هاي جمعه (17 آذر 1396) اين هفته مسجد خواجه، انتقال پايتخت اسرائيل را به قدس خطرناک عنوان کرد و هشدار داد: شايد رهبريت آينده جهان اسلام به دست اسرائيل بيفتد.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني سنت‌آنلاين، مولانا عبدالحکيم سيدزاده در مراسم نماز جمعه شهر گشت اظهار داشت: رئيس جمهور آمریکا اعلان کرده است که بیت‌المقدس اولین قبله مسلمانان و سومین مسجد اسلام را پایتخت یهود بکند؛ در حالی که رسول الله صلی الله علیه وسلم فرمود: «لا تشد الرحال إلا إلى ثلاثة مساجد: المسجد الحرام، و مسجد النبي، صلى الله عليه وسلم، و المسجد الأقصى، اين امر بايد باعث شود، غيرت كنيم و حكام و سران عرب غيرت کنند و اختلافات خود را کنار گذاشته و برای حفاظت دین و مسجدالاقصی اقدام کنند. کفار می‌خواهند که غیرت و شجاعت و شهامت مسلمانان را نشانه بگیرند.

معاونت آموزشي عين العلوم گشت «نوشتن کتاب يا مقاله» و «ريختن به خيابان‌ها» و «شعار دادن» را کافي ندانست و گفت:‌ «تنها کاری که امروزه مسلمان انجام می‌دهد نوشتن مقاله یا کتابی است و بس و در سطح ملی به خیابان می‌آیند و مرگ بر آمریکایی می‌گویند. به همين دل خود را خوش می‌کنند و دوباره به منزل باز می‌گردند و به این صورت خودشان را گول می‌زنند؛ در حالی که این عملکرد هیچ ارزشی ندارد و متأسفانه حکام عرب در این مورد سکوت اختیار نموده‌اند، شاید به ظاهر سر و صدایی بکنند تا دل مردم آرام گیرد. ولی متأسفانه اقدام عملی صورت نمی‌گیرد؛ زیرا صندلی آنان برایشان مهم‌تر است. شاید در ماه‌های قبل پشت پرده توافق کرده‌اند و ما از آن خبر نداریم.

استاد حديث عين العلوم گشت در آخر سخنانش تصريح کرد: «انتقال پایتخت اسرائیل به بیت المقدس بسیار خطرناک است، اما منتظر فتنه‌های بعد از آن باشیم که رهبریت جهان اسلام به دست اسرائیل خواهد بود. امروزه می‌بینم آمریکا و هم پیمانانش جهان عرب را تکه تکه کرده‌اند.»


نوشته شده توسط:سنت آنلاین - 1038 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰
برچسب ها: